• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Наказ №57 про переведення учнів до наступних класів.

Наказ №57 про переведення учнів до наступних класів.

2017-05-29

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

ДУЛИЦЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ

«ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

Адреса:09025 Київська обл., Сквирський р-н, с.Дулицьке, вул.Шкільна,1. Тел.28-6-44, e-mail:5dyluzke_nvo

НАКАЗ

29 травня 2017 року № 57

Про переведення учнів

1-8, 10 класів до наступних класів

Відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 28 від 22.01.2014р., Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, рішення педагогічної ради Дулицького НВО (протокол № 4 від 29.05.2017р.),

НАКАЗУЮ:

1. Перевести до наступних класів таких учнів:

до 2 класу

1. Бутюгову Анастасію Георгіївну

2. Варченко Вікторію Олегівну

3. Маніло Станіслав Бахтіярович

4. Мошківського Максима Миколайовича

5. Ганенко Крістіну Сергіївну

6. Казнозій Євеліну Ігорівну

7. Ковмір Крістіну Михайлівну

8. Самойленко Діану Дмитрівну

9. Шевченко Анастасію Анатоліївну

10. Шкуропадську Софію Дмитрівну

до 3 класу

1. Глуходіда Назара Юрійовича

2. Гриба Артема Олександровича

3. Ігнатьєву Анастасію Костянтинівну

4. Кацалап Єлизавету Василівну

5. Коваленко Аліну Дмитрівну

6. Петрівську Світлану Петрівну

7. Пищика Антона Івановича

8. Поліщук Анастасію Вікторівну

9. Сехиного Андрія Сергійовича

10. Толочик Ліану Богданівну

11. Циберчука Данила Олексійовича

до 4 класу

1. Безпалого Максима Васильовича

2. Бенедіщук Ганну Миколаївну

3. Казнозій Діану Ігорівну

4. Мовчан Ганну Олексіївну

5. Мовчан Марину Олексіївну

6. Оскілко Ольгу Володимирівну

7. Фастовця Дмитра Андрійовича

8. Щербака Даніїла Юрійовича

9. Мельничук Марину Олександрівну

до 5 класу

1. Бенедіщук Юлію Миколаївну

2. Дідківську Мирославу Юріївну

3. Коваленко Володимира Павловича

4. Петрівського Олександра Петровича

5. Самойленко Каріну Дмитрівну

6. Іванька Олексія Олександровича

7. Колошенко Єлизавету Олександрівну

до 6 класу

  1. Ганенка Сергія Володимировича
  2. Глуходіда Максима Юрійовича
  3. Данілова Максима Олеговича
  4. Маніло Вікторію Юріївну
  5. Сехину Оксану Сергіївну
  6. Осуняка Михайла Володимировича
  7. Караченцева Сергія Вікторовича
  8. Стародуба Артема Вікторовича

до 7 класу

  1. Житовоз Вікторію Анатоліївну
  2. Клочану Аліну Василівну
  3. Орленко Анну Володимирівну
  4. Оскілка Олега Володимировича
  5. Павленко Анастасію Олександрівну
  6. Петрівську Марину Петрівну
  7. Самойленко Ігора Дмитровича
  8. Циберчука Михайла Олексійовича
  9. Ятела Максима Олександровича

до 8 класу

  1. Данілова Руслана Олеговича
  2. Дорніса Назара Вадимовича
  3. Глуходід Марію Юріївну
  4. Кліщ Ольгу Миколаївну
  5. Савчук Анастасію Олександрівну
  6. Циберчука Павла Олексійовича
  7. Кощія Руслана Руслановича
  8. Варченко Максима Анатолійовича
  9. Дубину Тетяну Романівну
  10. Павленко Антоніну Русланівну

до 9 класу

  1. Безпалу Олену Василівну
  2. Бондаренка Олександра Олександровича
  3. Ганенка Іллю Вікторовича
  4. Ганенка Ярослава Вікторовича
  5. Житовоза Сергія Анатолійовича
  6. Ісаєву Олександру Юріївну
  7. Ісаєва Павла Юрійовича
  8. Казнозій Ілону Юріївну
  9. Максимченка Сергія Миколаївна
  10. Мовчана Руслана Олексійовича
  11. Мовчана Максима Олексійовича
  12. Патарідзе Максима Анатолійовича
  13. Гоменюк Ангеліну Валентинівну
  14. Зубко Катерину Юріївну
  15. Колошенка Руслана Олександровича

до 10 класу

1. Житовоза Олександра Анатолійовича

2. Кліща Богдана Миколайовича

3. Омельченко Юлію Леонідівну

4. Осуняк Марію Володимирівну

5. Філіпенко Сніжану Олексіївну

6. Медвєдєву Вікторію Сергіївну

7. Чустрака Валентина Миколайовича

8. Онищенко Світлану Тарасівну

2. Класним керівникам:

- першого класу Ліснічук А.М. до 31.05.2017 року скласти на кожного учня характеристику умінь і навичок, яку зберігати в особових справах учнів;

- других – восьмих та десятих класів – видати учням табель успішності, у якому відобразити результати семестрового та річного оцінювання.

3. Розмістити до 31.05.2017 року цей наказ на сайті навчального закладу.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор НВО Л.М. Тупайло

З наказом ознайомлені:

Ліснічук А.М. _________ Бокова В.М. _________

Очалюк Д.В. _________ Красножон Л.С. ______

Грабовецька О.М. ______ Біляк Н.В. __________

Кизило В.О. __________ Петрівська Н.Ф. ______

Клочана Г.І. __________

Кiлькiсть переглядiв: 8