2017-05-29
СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ ОСВІТИ
ДУЛИЦЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ
«ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»
Адреса:09025 Київська обл., Сквирський р-н, с.Дулицьке, вул.Шкільна,1. Тел.28-6-44, e-mail:5dyluzke_nvo
НАКАЗ
29 травня 2017 року № 57
Про переведення учнів
1-8, 10 класів до наступних класів
Відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 28 від 22.01.2014р., Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, рішення педагогічної ради Дулицького НВО (протокол № 4 від 29.05.2017р.),
НАКАЗУЮ:
1. Перевести до наступних класів таких учнів:
до 2 класу
1. Бутюгову Анастасію Георгіївну
2. Варченко Вікторію Олегівну
3. Маніло Станіслав Бахтіярович
4. Мошківського Максима Миколайовича
5. Ганенко Крістіну Сергіївну
6. Казнозій Євеліну Ігорівну
7. Ковмір Крістіну Михайлівну
8. Самойленко Діану Дмитрівну
9. Шевченко Анастасію Анатоліївну
10. Шкуропадську Софію Дмитрівну
до 3 класу
1. Глуходіда Назара Юрійовича
2. Гриба Артема Олександровича
3. Ігнатьєву Анастасію Костянтинівну
4. Кацалап Єлизавету Василівну
5. Коваленко Аліну Дмитрівну
6. Петрівську Світлану Петрівну
7. Пищика Антона Івановича
8. Поліщук Анастасію Вікторівну
9. Сехиного Андрія Сергійовича
10. Толочик Ліану Богданівну
11. Циберчука Данила Олексійовича
до 4 класу
1. Безпалого Максима Васильовича
2. Бенедіщук Ганну Миколаївну
3. Казнозій Діану Ігорівну
4. Мовчан Ганну Олексіївну
5. Мовчан Марину Олексіївну
6. Оскілко Ольгу Володимирівну
7. Фастовця Дмитра Андрійовича
8. Щербака Даніїла Юрійовича
9. Мельничук Марину Олександрівну
до 5 класу
1. Бенедіщук Юлію Миколаївну
2. Дідківську Мирославу Юріївну
3. Коваленко Володимира Павловича
4. Петрівського Олександра Петровича
5. Самойленко Каріну Дмитрівну
6. Іванька Олексія Олександровича
7. Колошенко Єлизавету Олександрівну
до 6 класу
до 7 класу
до 8 класу
до 9 класу
до 10 класу
1. Житовоза Олександра Анатолійовича
2. Кліща Богдана Миколайовича
3. Омельченко Юлію Леонідівну
4. Осуняк Марію Володимирівну
5. Філіпенко Сніжану Олексіївну
6. Медвєдєву Вікторію Сергіївну
7. Чустрака Валентина Миколайовича
8. Онищенко Світлану Тарасівну
2. Класним керівникам:
- першого класу Ліснічук А.М. до 31.05.2017 року скласти на кожного учня характеристику умінь і навичок, яку зберігати в особових справах учнів;
- других – восьмих та десятих класів – видати учням табель успішності, у якому відобразити результати семестрового та річного оцінювання.
3. Розмістити до 31.05.2017 року цей наказ на сайті навчального закладу.
4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Директор НВО Л.М. Тупайло
З наказом ознайомлені:
Ліснічук А.М. _________ Бокова В.М. _________
Очалюк Д.В. _________ Красножон Л.С. ______
Грабовецька О.М. ______ Біляк Н.В. __________
Кизило В.О. __________ Петрівська Н.Ф. ______
Клочана Г.І. __________